אם תחפשו באינטרנט סיורים מומלצים לאיטליה,  תמצאו המון אפשרויות: יש סיורים קולינריים באיטליה, סיורי אופרה באיטליה, סיורים לנשים באיטליה וטיולי הליכה באיטליה, טיולי אופניים באיטליה וטיולים דתיים באיטליה. אם יש מתעניינים, יהיו גם סיורים באיטליה שמתאימים להתעניינות זו.

יש גם חברות שמציעות טיול מאורגן לאיטליה, כולל ביקור בערים ההיסטוריות: פירנצה, נאפולי, רומא, ונציה והאי סיציליה. טיולים אלה כוללים בדרך כלל ביקורים במוזיאון ברמה עולמית, אנדרטאות, כנסיות, מסעדות מומלצות, טעימת יינות, ארכיטקטורה מעניינת וגלריות אומנות.

הפעם נתמקד בטיול משפחותבמסגרת טיול מאורגן לאיטליה

יעד טיולהמשפחות הוא צפון איטליה והוא נמשך 7 ימים (6 לילות).הטיול כולל ביקור באתרים הבאים: סירמיונה בפארק עולם הקולנוע ופארק המים, בוונציה, באגם גרדה, בפארק "גארדה לנד",בוורונה ובמילאנו ובאגם קומו.

סירמיונה– ביקור בעיירה העתיקה והציורית סירמיונה שליד וורונה. עיירה זו ממוקמת על לשון יבשה שחודרת לאגם גרדה באזור הדרומי של האגם. מקום יפהפה זה משך נופשים רבים עוד בימי האימפריה הרומית. במקום מצודה מרשימה עתיקת יומן שהקימו שליטי ורונה וסמטאות ציוריות.

פארק עולם הקולנוע ופארק המים – שני הפארקים משתרעים עלגדות אגם גרדה. פארק הקולנוע מבטיח אטרקציות, מופעים, מתקני שעשועים ופעלולים – וכולם מעולם הסרטים. פארק המים הוא מקום פתוח שמציע אטרקציות כמו בריכות ומגלשות בגבהים שונים שמתאימות לכל גיל.

ונציה –ידוע לכל שוונציה בנויה על מים ובמקום מכוניות על הכביש ואנשים על המדרכה, שטים בה באמצעות סירות וגונדולות. הטיול כולל שייט בוואפורטו, הליכה בסמטאות העיר וביקור באזור הגטו היהודי העתיק שהוא הראשון באירופה. משם ממשיכים לגשר ריאלטו ולכיכר המרכזית של וונציה, סן מרקו. בנוסף, מבקרים גם בארמון הדוג'ים ובגשר האנחות.

אגם גארדה –סיור בחיק הטבע וביקור בעיירות המדהימות השוכנות על גדת האגם. גארדה הוא האגם הגדול ביותר בצפונה של איטליה והוא פשוט גן עדן. הסיור כולל נסיעה לאורך האגם, ביקור בעיירות הציוריות מלצ'סינה וריבה דל גארדה, טיול לאורך הטיילת וביקור במפלים של וורונה.

ורונה – העיר האיטלקית הידועה, מסיפורם של רומיאו ויוליה, משתרעת על גדותיו של הנהר האדיג'ה. בעיר ארמונות ומבנים מתקופת הרנסאנס ואמפיתיאטרון רומי – ארנה – מהמאה ה-I לספירה. בקיץ אפשר לשמוע באמפי קונצרטים ואופרות. הסיור כולל הליכה בווייה מציני (מדרחוב באזור קניות), ביקור בחצר הבית של יוליה, כולל המרפסת המפורסמת בה התנהלו שיחות האהבה בין יוליה ורומיאו, וביקור בככר ארבה.

גארדה לנד – פארק שעשועים שבו מתקנים מלהיבים כמו רכבות מהירות ומתהפכות, שיט אבובים בג'ונגל מסתורי ומופעים מרהיבים נוספים.

מילאנו – ביקור בעיר שהיא השנייה בגודלה במדינה ונחשבת לבירת אופנה עולמית ומרכז הכלכלה האיטלקית. הסיור בעיר יכלול ביקור בדואומו – קתדרלה גותית, גלריה ויטוריו עמנואלה ובית האופרה המפורסם – לה סקאלה. משם יציאה לאגם קומו היפהפה שהוא העמוק ביותר בין האגמים באיטליה, טיול על שפת האגם וטיול בעיירת נופש שממוקמת על גדת האגם.