שינה טובה להעביר את הזמן בטיסה

העידן שלנו מאופיין בפתיחת גבולות השמיים, ובטיולים רבים שמתרחשים מדי יום לשלל יעדים מרוחקים וקרובים גם יחד. הצורך להעביר את הזמן בטיסה, הוא צורך ממשי עבור אלפי רבבה שטסים במהלך השנה ואיך נאמר בעדינות, משתעממים במהלך הטיסה.

קיימות לא מעט דרכים ושיטות להעביר את הזמן במשך זמן הטיסות. למעשה, הכל תלוי ביצירתיות שלנו ובאופן בו אנחנו אוהבים להעביר את הזמן שלנו באופן כללי ובמהלך שגרתנו. כשאנו טסים לחו"ל, כדאי לקחת בחשבון את זמני הטיסה, את הזמנים של ההמתנות בשדות התעופה השונים וכדומה. אם אתם אוהבים ספרים, זהו פתרון מצוין עבורכם, אך לא היחיד.

טיסות ארוכות וספר טוב זה לא מיתוס

נכון, לא כל אחד מאיתנו מורגל לקריאה של ספרים ארוכים ולחרישה על רומנים עמוסי פרטים ודמויות. יחד עם זאת, גם אם אתם לא ממש חובבי ספרים, כדאי לקחת מספר ספרים קצרים וקלילים. במילים אחרות, אם אתם מרגישים שקריאה "כבדה" עשויה להיות יותר מדי עבורכם במהלך טיסות, הרי שקיימים סוגי ספרים רבים שתוכלו להצטייד עמם ולעלות על הטיסה.

ישנו ז'אנר שלם של ספרים, אשר מעניקים טיפים בשלל תחומי החיים. ספרים אלו, הם ספרים מאוד ידידותיים, נגישים לקריאה וכאלו אשר לא מצריכים יכולת ריכוז ברמה מאוד גבוהה. תוכלו לפתור תשבצים במהלך טיסות, המוכשרים בינינו ייהנו אפילו מציור ממושך, אפשר להאזין למוסיקה באוזניות ואף לצפות בסרטים המוקרנים במטוס וגם באייפד האישי שלנו ובנגני הסרטים שלא מצריכים חיבור לאינטרנט.

טיסות ארוכות ושינה בכדי להעביר את הזמן

אנו נתחיל מהסוף ונציין כי אחד הפתרונות האחרונים שכדאי לחשוב עליו, בכדי להעביר את הזמן בטיסה, הוא פתרון בצורת כדור שינה. כדורי שינה לא עובדים באופן זהה על כל האנשים והם עשויים ליצור שיבוש של ממש בתכניותיכם, באופן בו אתם מתעוררים (הנוטלים אותם עשויים לחוש בלבול, רוגז ועצבנות בעת ההתעוררות משנתם) ועל איך ששאר היום שלכם ייראה, לאחר התעוררות מאותה השינה במטוס.

שינה טובה במטוס עשויה להעביר את הזמן באופן פנטסטי, ואם היא מתרחשת בצורתה הטבעית, מה טוב. אנשים רבים, במהלך יום הטיסה ובמהלך הימים שלפניה, עסוקים בהכנות רבות ובעת העלייה למטוס, כבר עשויים לחוש בעייפות טבעית.

המלצה מאיתנו, כדאי לוותר על קפה באותו יום ולהניח לגוף לתפוס את מנוחתו במהלך הטיסה. עבור מי מאיתנו, אשר עברו את גיל 18 ועומדים לעלות על טיסות ארוכות, אפשר לשקול אולי שתייה של כוס יין אדום.

יין אדום, על הרבה אנשים, מהווה אפקט של ישנוניות והירדמות, אך יש לקחת בחשבון כי הוא עשוי להוביל, בדומה לכדור השינה, לתחושות לא רצויות, כך שאם אתם לא מורגלים בשתיית אלכוהול, לא כדאי להתנסות לראשונה בכך – במהלך טיסות. 

טיסה נעימה!