אין כמעט אדם בישראל שלא שמע את צמד המילים "עבודה בחו"ל". עבודה לא מקצועית בחו"ל אשר אינה דורשת רקע מקדים מיועדת בעיקר לצעירים שמחפשים חוויה של טיול שמשולבת עם עבודה.
זהו למעשה היתרון המרכזי של עבודה בחו"ל, היא מאפשרת חוויה בשילוב עם כסף טוב, המשכורות הרבה יותר גבוהות מהמשכורות שמרוויחים בעבודה ממוצעת שלא דורשת נסיון קודם בישראל.

איזה עבודות יש בחו"ל?

יש מגוון אופציות לעבודה בחו"ל, ישראלים רבים מאסו בעבודה הממוצעת בעגלות ומחפשים עבודה בחו"ל לא במכירות, וכמו שתראו פה, יש עוד מגוון אופציות, כאשר לא כולם כוללים עמידה בקניונים.

עבודה בחו"ל בעגלות

עגלות, הן למעשה לא ממש עגלות אלא דוכנים, ו"עבודה בעגלות" היא למעשה עבודה במכירות. צעירים רבים בוחרים לעבוד בצורה כזאת, והם מרוויחים בעיקר עמלות ובונוסים. כאשר מתרגלים מעבודה מדובר בסכומים מאד גבוהים, שיכולים להגיע לכמה אלפי דולרים טובים בחודש, משכורת שצעיר ישראלי שעובד במלצרות רק יכול לחלום עליה. ברוב המקרים מדובר על עבודה באירופה אך לעיתים אלה גם עבודות בארצות הברית, בעיקר בתקופות החגים.

עבודה בחו"ל במכירות מדלת לדלת

עבודה נוספת שמשלבת מכירות היא עבודה של מכירות מדלת לדלת. בניגוד לעבודה בעגלות, העבודה הזאת מכריחה אותך לעבור מדלת לדלת במקום לעמוד בקניונים או מקומות דומים, ולהציע את מרכולתכם לתושבי המקום. העבודה הזאת, כדומה לעבודה בעגלות דורשת נסיון, ידע והיכרות במכירות.

עבודה בחו"ל בהובלות

עבודה נוספת היא עבודה בהובלות. העבודה בהובלות היא לרוב עבודת סבלות, דבר הדורש כוח פיזי ומוביל לתשישות ועייפות. מדובר בעבודה קשה, אך גם השכר מתגמל בהתאם, הרבה יותר מאשר השכר של מובילים בעבודה בארץ.

עבודה בחו"ל באבטחה

ישראלים רבים אשר הינם יוצאי יחידותק רביות יכולות למצוא עבודה בחו"ל באבטחה. תחת המילה "עבודה באבטחה" נופלות אבטחת עוניות, אבטחת תיירים, הדרכת ירי, הדרכת לחימה ועוד עבודות דומות. היתרון של הישראלים בתחום הוא שרובנו בוגרי צבא, ולכן למצוא עבודה באבטחה הוא דבר אשר קל יחסית עבור הישראלי הממוצע.