הולנד

הולנד ידועה לאורך שנים כאחת מפנינות החן של אירופה ולעיתים כשמטיילים בה מרגישים כבדמות בתוך אגדה קסומה . רבים מאלה שמגיעים אליה חוזרים לארצם עם חוויות מדהימות ומשונות שאינם עוזבות את הזיכרון עוד הרבה לאחר שהחזרתם את מדריך טיול הולנד לישראליים שקניתם אל המדף.

הולנד אינה מדינה גדולה במיוחד אבל כאן הגודל בהחלט אינו קובע ולכל מקום שרק תלכו תרגישו באווירה המיוחדת והרגועה העוטפת בחיבוקה את כל התושבים ותשתלט גם עליכם בשמחה . צעירים רבים מגיעים מכל העולם וגם ישראליים המצוידים עם מדריך טיול הולנד לישראליים לכמה ימים ואפילו חודשים של הרגעות בשילוב טיולים מרהיבים.

אחד מסימני ההיכר שרק מוכיחים עד כמה מדינה זאת רגועה ואין לאן למהר הוא השימוש באופניים ככלי התחבורה הראשי . אז תעלו על איזה זוג, תעמיסו את מדריך טיול הולנד לישראליים שלכם ותתחילו לפדל בין גינות ירוקות , מוזיאונים מרתקים ועוד שלל אפשרויות מלהיבות.

הולנד מוכרת בעיקר בזכות בירתה אמסטרדם . אוו אמסטרדם , עיר זאת היא אחד ממרכזי הבילוי הידועים באירופה ומכילה כל צורת בילוי שרק תחלמו ותפנטזו עליה , ממש כל צורה ! . תוכלו לסייר במוזיאונים רבים מכל הסוגים , החל מאומנות ועד לארוטיקה . לשוט בין תעלות וגשרים ולעגון להפסקה ממש על פתחם של בתי קפה  העמוסים בכל טוב העולם ששום מדריך טיול הולנד לישראליים שתקראו לא יוכל לתאר . תמשיכו לפדל ולשטוף את העיניים בין רובעים למינהם וסימטאות קסומות כשברקע כבר מורגש ניחוח הפרחים של אחד משווקי הפרחים שבאזור.

גם אם הלכתם לאיבוד והתרחקתם הישארו רגועים . תושבי כפריי הדייגים שמסביב יקבלו אתכם בחיוך ובחיבוק ויערכו לכם סיור בין טחנות רוח וקמח פעילות . בקשו מהם לגלף לכם כמה קבקבי עץ לבני המשפחה והצטיידו בתבלינים מתערובות ייחודיות וכמה מזכרות מהגלריות הרבות המתחבאות ומופיעות בכל מדריך טיולים הולנד לישראליים שקיים .
תארזו את התרמיל  , אספו כמה חברים וגם מדריך טיול הולנד לישראליים ובואו להירגע בחופשה מדהימה כמו שרק הולנד מציעה.