עולם התיירות השתנה במאה שמונים מעלות בכמה שנים האחרונות. אם בעבר כולנו היינו מנסים למצוא מלון במרכז העיר או על שפת הים, תלוי בסוג החופשה, היום יותר ויותר אנשים לא רק בישראל אלא ברחבי העולם מעדיפים להשכיר דירה, לפעמים גם רכב מה שמאפשר גמישות גבוהה יותר מבחינת אפשרויות הטיול וגיוון החופשה. אחד האתרים היותר מבוקשים בכל מה שקשור למציאת דירה הוא האתר Airbnb. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להירשם לאתר ומשם, הכל כבר ממש קל ופשוט.

כן כדאי לבדוק קצת את האזור בו אתם מעוניינים להתגורר מבחינת קרבה לאתרים מרכזיים שמעניינים אתכם באותה עיר ורק אז להתחיל לחפש דירה לפי אזור.

אז איך זה עובד?

לאחר שנרשמתם לאתר כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לכתוב את שם העיר או האזור שבו אתם מחפשים דירה. תוכלו להיעזר באפשרויות הסינון הרבות שי שבאתר וכך למצוא את הדירה המושלמת בהתאמה לצרכים שלכם כמו למשל: מספר חדרי שינה, מספר חדרי שירותים ואמבטיה, אינטרנט מהיר חופשי, בריכת שחייה, מטבח מאובזר, רשות לבעלי חיים (במידה ואתם גרים בחו״ל) ועוד אינספור פסילטיז.

בנוסף, תוכלו להבין אילו אטרקציות, מסעדות, בתי קפה יש באזור של הדירה בה אתם מביעים עניין וכמובן תוכלו לבחור דירה בהתאם לתקציב העומד ברשותכם. ככל שהדירה תהיה במיקום טוב יותר ביחס למרכז, עם נוף מעניין או לחלופין חדשה ומפנקת, כך המחיר יעלה.

לפני שתבחרו את הדירה, תוכלו לתקשר בצ’אט עם בעל הדירה ולשאול את כל השאלות שעולות בדעתכם כמו למשל כמה פעמים מנקים את הדירה בזמן השהות, מה יש בדירה, מה כולל האירוח, מתי תקבלו את המפתח ועוד…