היום הישראלי הממוצע ממש לא רוצה לשלם הרבה כסף בכדי לטוס. בשנים האחרונות נפתחו לא מעט חברות LOW COST כמו למשל חברת איזיג’א הבריטית, חברת ריינאיר האירית, חברת וויזר ההונגרית, וואו האיסלנדית וכדומה… לכן, ישראלים רבים כבר הבינו שבכדי לטוס לחופשה בחו״ל, כבר אין צורך לקרוע את הכיס. השאלה היא, איך מוצאים את אותם כרטיסים במחירי רצפה והתשובה לכך הדי ברורה היא בעזרת רשת האינטרנט.

 

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבחור בין 2-3 אתרים המשווים מחירי טיסות לפי יעדים ובהתאם לתקופה שבה אתם רוצים לטוס. למשל אחד האתרים הטובים למציאת טיסות זולות הוא האתר קיאק, אך יש עוד לא מעט כאלה וגם אפליקציות.

 

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם למצוא כרטיסי טיסה זולים לחו״ל:

  1. הזמינו מראש – ככל שתזמינו את הכרטיס יותר זמן מראש, כך הסיכוי למצוא מחיר טוב יותר יעלה.
  2. אל תהיו מקובעים על יעדים – יש תקופות בשנה שתוכלו להנות מחופשה ביעד מסוים במחיר ממש ממש נמוך, אך לעומת זאת ביעד אחר, המחיר יהיה פי 3 ואפילו יותר. לכן, כן כדאי לפתוח את הראש ולנסות להיות גמישים מבחינת היעדים אליהם אתם רוצים ליסוע.
  3. הוסיפו קונקשיין פקטיבי – לפעמים, אם תזמינו טיסה ללונדון למשל אבל דרך רומניה, תוכלו להוזיל את הכרטיס בעשרות אחוזים אך בפועל לא באמת תגיעו לטיסה השניה.

 

לסיכום, באמת שאפשר להנות מחופשה זולה, אבל כן חשוב לדעת שאתם מגיעים לטיסת LOW COST ולא למחלקת עסקים באייר פרנס. מקומות הישיבה צפופים, הכרטיס לא כולל ארוחות ועל כל שירות נוסף, תצטרכו לשלם עוד כסף.