בימים אלו שהתחרות על השמיים של ישראל נמצאת בשיאה התייר הישראלי יכול להפיק מזה המון ולמצוא טיסות במחירים שגורמים לכם לגחך.
במדריך זה נביא בפניכם כמה טיפים ודוגמאות כיצד ניתן למצוא טיסות זולות במיוחד.

כל השיטות למצוא טיסות זולות

אז קודם כל כמה חוקים למציאת טיסות זולות…. ראשית אתם חייבים להיות סבלניים, להכיר את המחירים הממוצעים לטיסות בתקופות אותן אתם מחפשים (יש גרף מחירים ממוצעים לטיסות לפי יעד, תאריך ויום של גוגל טיסות ניתן קישור אליו בהמשך), להיות גמישים אמצע שבוע, להשתמש בכל הכלים שנביא בפניכם מיד ולהתפשר על טיסות עם טרולי בלבד.
א. דעו את המחיר הממוצע – בחרתם יעד ואתם יודעים פחות או יותר גם את התאריך שאתם רוצים לנסוע כולל האם זה אמצע שבוע או סוף שבוע? מעולה! כנסו לגוגל טיסות ובדקו בגרף מחירי טיסות שלהם ליעד בתאריך המשוער את המחיר הממוצע, ככה תדעו לדעת האם יש לכם מחיר טוב. כדי להגיע להשוואת המחירים רשמו בגוגל, גוגל טיסות, מלאו את היעד שאתם מעוניינים בו ואת התאריך ושימו לב להשוואה שנמצאת בין היעדים לדוגמא:

ב. השתמשו בכלי מעקב והתראות – ש היום מלא חברות שמציעות ניטור של מחירי הטיסה ובניהן גם גוגל, אתם מספקים להם את המייל שלכם אחרי שהבעתם התעניינות ביעד כלשהו באתר שלהם ומבקשים התראות על שינויים במחירי הטיסות לתאריך כלשהו… לאחר מכן כל פעם שהמחיר ישתנה אתם תקבלו הודעה אם תראו שהמחיר צונח ועל פי ההיכרות שלכם כבר עם המחירים לאותה תקופה ליעד הספציפי זה מחיר משתלם, קפצו על ההזדמנות ורכשו מהר.