אם אתם ילידי שנות השמונים ומטה אתם בטוח זוכרים איך זה היה קשה כל כך פעם להשיג דיל טוב למלון שיענה על כל הדרישות שלנו, עם מיקום טוב ביחס לאטרקציות המרכזיות ביעד, עם חדרים טובים ושירות מעולה וכמובן הכי חשוב שהמחיר יהיה אטרקטיבי.

באותם שנים הסתמכנו על סוכני נסיעות שהבטיחו לנו שהמחיר הוא הדיל הכי טוב שאפשר להשיג בזמן זה, שהחדרים יפים, שהנוף מרהיב ושצוות המלון חביב וחייכן ואז הגיעה הטיסה ומסתבר שהזוג שיושב לידנו שילם הרבה פחות ושהגענו למלון גילינו שהוא רחוק מהתמונות בפלייר ומההבטחות שניתנו לנו.

איך להזמין מלון בצורה כמעט מושלמת?

למה רק כמעט מושלמת? כי אין דבר כזה מושלם, אנחנו בני אדם תמיד נמצא קצת על מה לקטר.

ובכל זאת… איך למצוא מלון טוב? היום זה הרבה יותר פשוט, המדריך הבא הוא מדריך למציאת מלון בהתבסס על 3 פלטפורמות שונות שהן גוגל, בוקינג קום והוטלס קום.

• בתור התחלה נחליט כמה רחוק מהמרכז אנחנו רוצים להיות, מה התקציב המקסימאלי שלנו שאותו אנחנו בשום פנים לא עוברים ואיזה סוג אירוח אנחנו רוצים (מספר הכוכבים של המלון, ארוחת בוקר כלולה או לא, ארוחת ערב כלולה או לא, בריכת שחייה במלון ועוד…)
• עכשיו נתחיל לחפש בחיפוש המלונות של גוגל, נגדיר את הפילטרים שלנו (מספר הכוכבים של המלון, מרחק מהמרכז של העיר, ארוחת בוקר וכ"ו…) אנחנו בכוונה מתחילים עם גוגל כיוון ובגוגל יש אפשרות כנה לראות תגובות גולשים שלבעל המלון אין אפשרות עריכה, יש אפשרות לראות שם תמונות גולשים ולא תמונות ערוכות של בית המלון, אחרי שקיבלנו את המידע וראינו כמה מלונות שאפילו מצאו חן בעינונו עוברים לשלב הבא.
• השוו הת המחירים שראיתם בגוגל מול בוקינג קום והוטלס קום ובחרו בזול והטוב.