מי מאיתנו לא אוהב לטוס לחו״ל לפחות פעם בשנה אם לא יותר. לאחרונה מחירי כרטיסי הטיסה ירדו באופן משמעותי ואנו נתקלים באנשים רבים אשר טסים יותר מפעם אחת בשנה תודות למחירי הכרטיסי הזולים. מהפכת השמיים הפתוחים וכניסתם של שחקנים חדשים לשוק הטיסות בישראל כאשר במיוחד כניסתן של חברות הלואו קוסט מספקים לרבים מאיתנו סיטי ברייק במחיר נוח. כעת כל מה שנותר לעשות הוא למצוא מלון במחיר נוח שיאפשר לנו להפוך את כל החופשה הזו לחופשה במחיר מצחיק. לכן החלטנו לכתוב עבורכם את המדריך למציאת מלונות זולים.

אתרי השוואות מחירים

בראש ובראשונה העצה הטובה ביותר שיש לנו עבורכם הוא מחקר שוק. כמו שאנחנו עושים מחקר שוק לפני שאנו רוכשים דבר מה לבית כמו מוצרי חשמל, רהיטים וכדומה, מומלץ לבצע חקר שוק והשוואות מחירים גם על המלונות. ישנם כיום מספר אתרים כמו טריוואגו ואגודה אשר מאפשרים לכם להשוות בין המחירים שמציעים ספקים שונים על אותם לילות במלון. לעיתים רבות תוכלו לחסוך כסף רב במידה ותבחרו להזמין דרך אתר שגובה פחות עמלה או נותן לכם חדר המלון במחיר מופחת.

חכו לדילים של הרגע האחרון

לעיתים מלונות מציעים הצעות אטרקטיביות על חדרים במלון שנשארו להם ריקים ללא הזמנות. לעיתים החדרים האלה יוצעו ברגע האחרון למכירה למספר לילות במחיר מופחת, כאשר המלון רואה כי זמינות החדרים שלו לאותם ימים גבוהה ואין אורחים רבים המתארחים במלון.

הזמינו מלון מראש לתאריכים מחוץ לעונה

שיטה נוספת למצוא חדר במלון בזול הוא להזמין חדר מספיק זמן מראש לתאריכים מחוץ לעונה. בדרך כלל מחוץ לעונת התיירות מחירי המלונות יורדים בעשרות אחוזים על מנת למשוך אליהם את התיירים המגיעים לאותה עיר ולכן לעיתים תוכלו למצוא דילים משתלמים מאוד למלונות ברמה של חמישה כוכבים. כל שעליכם לעשות הוא להיות עם האצבע על הדופק ולחפש תאריכים בהם המלון מציע דיל אטרקטיבי.