השכרת רכבהשכרת רכב בחו"ל –  איפה כדאי, מהארץ או בחו"ל?

השכרת רכב בחו"ל – הדבר הטוב ביותר שיקרה לכם בחופשתכם בחו"ל! הנוחיות לנהוג לאן שרק רוצים, מתי שרק רוצים וכמה זמן שרק רוצים. אפשר לעצור במקומות יפהפיים בדרך ולא רק לפנטז על איך זה יהיה לעצור שם כאשר מביטים דרך חלון הזכוכית של האוטובוס ולא לבזבז כספים על טיסות פנים יקרות.

השכרת רכב בחו"ל מאפשרת לכם להיות אדונים לעצמכם ולהגיע למחוזות שלעולם לא האמנתם שתגיעו.

על היתרונות של השכרת רכב בחו"ל כבר אין צורך להרחיב אך עדיין עולה השאלה הבאה – האם כדאי להשכיר את הרכב כבר מהארץ או להשכיר את הרכב בדלפקי ההשכרה בחו"ל?

ישנה עדיפות להשכרת רכב בחו"ל כבר מהארץ בגלל מספר סיבות עיקריות :

לשם השקט הנפשי – השכרת רכב בחו"ל כבר מהארץ מאפשרת לכם להיות עם ראש שקט. אתם תנחתו והרכב כבר יחכה לכם בחניה מוכן לנסיעה. אין צורך לברר מחירים ואין צורך לעמוד בתור.

בגלל המחיר – בארץ אנחנו יודעים לשחות כמו דגים בים. יודעים להתמקח ולהשיג עבורנו את המחירים הטובים ביותר. כאשר נגיע לחו"ל יתקעו לנו המילים וה- "טריקים" שלנו לא תמיד עובדים שם. בכל מקרה, קל יותר לדבר ולברר פרטים על המחיר וגורמים שונים אשר יוזילו את עלות ההשכרה ולכן מומלץ מאוד לבצע השכרת רכב בחו"ל כבר מהארץ.

בגלל ההבנה – השכרת רכב בחו"ל דורשת התעמקות בכיסויי ביטוח שונים אשר מייקרים את עלות ההשכרה ולעיתים נוצרות כפילויות עם ביטוח הנסיעות לחו"ל שרכשתם מחברות הביטוח לבריאות שלכם (כמו קופ"ח). כאשר אתם מבצעים השכרת רכב בחו"ל כבר מהארץ יש לכם יותר זמן להתעמק בכיסויי הביטוח שמוצעים לכם ולא להפסיד כסף רב בכפילויות ביטוח מיותרות.

בסופו של דבר, אף אחד לא אוהב חוסר וודאות, במיוחד כאשר מגיעים למדינה זרה אשר את שפתה אנו לא תמיד מבינים. אם כבר החלטתם להשכיר רכב בחו"ל וליהנות מכל רגע בטיול שלכם, כדאי לכם לבצע השכרת רכב בחו"ל כבר מהארץ בגלל השירות, השקט הנפשי, המחיר והיכולת להבין את כל החוקים, התקנונים והאותיות הקטנות שבחוזה השכרת הרכב.