אנגליה היא אחת המדינות המתויירות בעולם וגם עלינו הישראלים תופעה זאת לא פסחה. רבים מוכנים להגיע לגבולות הממלכה אפילו אם אלה גיחות קצרות בלבד רק בשביל לשאוף ולספוג את קסמה. סייל מטורף של סופשבוע, מרתון משחקי כדורגל משובח וקשוח ,הופעת רוק מטריפה ואולי בכלל מסע בעקבות הארי פוטר במחוזות המדינה. יש הרבה מה להספיק ובדיוק בגלל זה השכרת רכב באנגליה היא חובה.

אנגליה ככלל ולונדון בפרט היא אחת המדינות החשובות והתוססות בעולם ולכן כמעט תמיד עדיף לפנות לחברת השכרת רכב באנגליה עוד לפני הכניסה לגבולות המדינה להשכרת רכב מתאים בשבילך. השפה כאן לעומת מדינות אחרות היא אנגלית הקלה להבנה גם אם המבטא לפעמים לא מובן.

השכרת רכב באנגליה יכולת להיות חוויה מאתגרת במיוחד לכל חובב של נהיגה. הנהיגה שם היא פשוט במהופך מכל מה שהורגלנו אליו בכל שיעור נהיגה. הנהג יושב בצד שמאל ולא ימין וידית ההילוכים מתופעלת גם היא ביד הנגדית. מזל שאת הגז הם השאירו במקום המתאים. תנו לזה כמה ימים וגם הזינוק בעלייה לא יהיה יותר מידי מפחיד.

עוד דבר שחשוב מאוד לזכור לאחר שיצאתם מכל סניף השכרת רכב באנגליה הוא כי המרחקים כאן נמדדים במיילים ולא בקילומטרים ולכן שימו לב לא להתבלבל עם המרחק ולמצוא את עצמכם במקום אחר שאולי נחמד אבל לא היה ממש המטרה להגעה. חשוב ביותר גם לתדלק ולהיות תמיד עם מיכל מלא. באנגליה לעומת ישראל תחנות הדלק אינן פועלות 24 שעות ביממה וחבל להיתקע באמצע מקום לא מוכר מנסה לסלק איזו כבשה טועה.

בתוך העיר מאוד כדאי להשאיר את הרכב בחנייה. התחבורה הציבורית בתוך העיר מעולה ומגיעה לכל מקום בדיוק בזמן המדויק. מאחר ואנגליה מדינה ענקית ומלאה מקומות מרוחקים, מבודדים ומסתוריים כדי לפנות לדרך של השכרת רכב באנגליה לטיולים שמחוץ לעיר אליהם ניתן להגיע בקלות בזכות הכבישים החדישים והמהירים שלה.

אז בגיחה הבאה שלך באנגליה תדגם את עצמך ברכב חדש דרך חברת השכרת רכב באנגליה ותוכל לחרוש את כל הממלכה.