ספרד היא אחת המדינות המרתקות בעולם. ניתן למצוא בה הכול, מפאר והדר בערים הגדולות והתוססות ועד לעיירות קטנות ציוריות וכפרים פשוטים ומסתוריים המסתתרים בין הרים וסלעים. על מנת להצליח להספיק ולחוות את הכול כדאי מאוד לחשוב על השכרת רכב בספרד בטיול המתקרב ובא.

כדאי מאוד להגיע מצויד ולהזמין את הרכב מראש עוד לפני הכניסה למדינה. השפה אומנם מדהימה ומרתקת ולעומת מדינות אחרות פה כל אחד ינסה לעזור אך מאוד קשה להבנה ומבלבלת ולכן עדיף להגיע מוכנים ולפנות כבר מהארץ לחברת השכרת רכב בספרד ולהזמין מראש.

בערים הגדולות והראשיות ברצלונה ומדריד עדיף להשתמש רק בתחבורה ציבורית. מקומות אלה עמוסים וצפופים ואומנם הספרדים נחשבים לנהגים טובים ואדיבים אבל חבל על הזמן והעצבים. שימרו את אלה ואת הרכבים ופנו אל חברת השכרת רכב בספרד רק בנסיעה למקומות שמחוץ לעיר לטיולים אל הכפרים וההרים.

במידה והגעתם לערוך טיול ג'יפים בין פסגות הרי הפיראניים תוכלו לפנק את עצמכם דרך כל חברת השכרת רכב בספרד ברכב מתאים ואפילו לבקש איזה ג'יפ יוקרתי ומרווח על מנת להעצים את החוויה ולדאוג למקום לכולם. כדאי מאוד שתדאגו לכך מראש טיולים אלה הם יעד לתיירים רבים מכל העולם.

חוקי התנועה די דומים לחוקים בארץ אך שימו לב לחוק אחד מיוחד. כל מרכיב משקפיים מחויב להיות מצויד כל הזמן בזוג אחד נוסף כך יגידו לך בכל חברת השכרת רכב בספרד. הדבר בהחלט מומלץ וכדאי במיוחד אם תתקל באיזו עגבנייה טועה באחד הפסטיבלים המתקיימים בסביבה שעלול לשבור לך את העדשה.

אם הגעתם לאחת ממסיבות החוף הרבות המתקיימות לאורך כל החופים והאיים כדאי מאוד לארגן נהג תורן ולא לנהוג שתוי אחרי המסיבה. התשלום לתיירים הוא יקר ובמזומן ושום חברת השכרת רכב בספרד לא תבוא לעזרתך בעניין.

שתהיה לכם אחלה של טיסה, נהיגה, טיול ומסיבה ואל תשכחו את הדרכון ומפתחות המכונית במגירה.