בין יעדי הטיסה הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות במיוחד בקרב צעירים, סטודנטים ומשפחות צעירות מתבלטים שניים באופן מיוחד – ברלין, הלא היא בירת גרמניה ולונדון, בירת אנגליה. הקסם של כל אחת מהערים האלו מסוגל לרתק במשך שנים ובכל פעם שתבקרו בכל אחת מן הערים האלו תגלו איזה אתר חדש, מסעדה חדשה או מועדון חדש שיגרמו לכם לרצות לדחות בכמה ימים את הטיסה חזרה לארץ.

מאחר והשאיפה היא כמובן לחסוך כמה שאפשר על הדברים ההכרחיים, המטרה של כל נוסע ליעדים האטרקטיביים היא לבחור את הטיסה האידיאלית בשבילו. הזמנה של טיסות לברלין וכמובן שגם טיסות ללונדון הן טיסות יקרות מאוד באופן גורף, פשוט משום שמדובר ביעדים מאוד פופולאריים שחביבים לא רק על הקהל הישראלי אלא על קהל התיירים מכל רחבי העולם.

איך ניתן לחסוך כסף על טיסות לברלין וללונדון?

הטיפ הראשון שלנו אליכם הוא לדאוג לכל התהליך של הזמנת טיסות, משלב הבירור הראשוני, דרך שלב השוואות המחירים ועד לשלב התשלום מוקדם ככל האפשר. ככל שתקדימו להתעורר מוקדם יותר, כך עלות הכרטיס תהיה זולה יותר. בנוסף, ישנן עונות יקרות יותר ועונות זולות יותר. בכל חג מחדש קופצים מחירי הטיסות בהתאם לביקוש שמתעורר. אי לכך, אם תשכילו לשנות את מועדי החופש שלכם ולצאת לחופש עם סיום חופש פסח למשל, תוכלו לחסוך מאות שקלים.

הבונוס הנוסף שתזכו לו במידה ותבחרו בתאריך טיסה שונה ממועדי וחגי ישראל הוא שתזכו לטיול עם כמה שפחות תיירים ישראלים, כמובן שבמידה וזה מה שמעניין אתכם.

טיסה ישירה או עם עצירות ביניים?

ישנם לא מעט אנשים שלא מוכנים לשמוע בכלל על טיסה לא ישירה. עם זאת, ברוב המוחלט של המקרים דווקא טיסה שכרוכה בעצירות ביניים יכולה להיות לא רק זולה יותר, אלא גם אטרקטיבית יותר. חשבו על כך, הזמנתם טיסה ללונדון ותכננתם לבלות שבוע בלונדון, וזכיתם על הדרך לשתות בבאר המקומי בברצלונה, רציתם להגיע לחודש בברלין ועל הדרך זכיתם להתחכך קצת בקהל הסלובני בלובליאנה.

לעתים קרובות טיסה עם עצירות ביניים יכולה לחסוך לכם מאות שקלים וישנם גם כרטיסי טיסה במחירים זהים לאלו שאתם מחפשים, שיאפשרו לכם שהות ממושכת יותר ביעד שבחרתם ורק ידרשו מכם לנשום אוויר של מדינה אחרת לכמה שעות. משתלם לא?

לא להתבייש, להתמקח

נכון, זה נשמע מוזר שניתן להתמקח על מחיר של כרטיסי טיסה בינלאומיים, אבל המציאות בשטח מראה לנו שגם כאן ניתן לעשות עסקים בישראל. כאשר אתם עובדים מול חברת נסיעות או סוכן טיסות, עמדו על זכותכם להתמקח. ספרו לו שכבר קיבלתם הצעות זולות יותר ושאתם צריכים לחשוב על ההצעה שלו לעומק ושאתם כבר תחזרו אליו. ברוב המוחלט של המקרים, פתאום תצוץ טיסה זולה יותר עבורכם. טיסה נעימה ובהצלחה