לונדוןלונדון נחשבת לאחת מהערים המפוארות והחשובות בעולם . לא סתם נכתבו מאות שירים על אתריה המיוחדים המופיעים בכל מדריך טיול לונדון לישראלים שרק תפתחו , פשוט אי אפשר שלא להתאהב בה וצריך הרבה יותר מאשר ביקור אחד כדי לגלות את כל סודותיה .

האטרקציות בלונדון פשוט אינן נגמרות ואין אחד שלא ימצא משהו ייחודי ומפתיע שישבה את ליבו. לשם התחלה תוכלו לעלות על הגלגל הענק שבאמת ענק ולהשקיף על כל העיר ולהתענג ממעוף הציפור על כל החוויות שמחכות לכם . אם ממש תתאמצו תוכלו לראות את מגדל הביג בן המפורסם המראה כי הגיע השעה לרדת ולהספיק להגיע לסיור בארמון בקינגהם המפואר הפותח את דלתו לעולם מלכותי הלקוח היישר מהאגדות בדיוק כמו שמתואר בכל מדריך טיול לונדון לישראלים שתיקח. שווה מאוד להישאר ולצפות בטקס חילופי חיילי משמר המלכה ולהתחרות בניסיונות הוצאת חיוך מאחד מהם .

לונדון נחשבת לאחד מבירות התרבות של אירופה ובכל מדריך טיול לונדון לישראלים תוכלו למצוא רשימה ארוכה ובלתי נגמרת של מוזיאונים המתאימה לכל אחד . הילדים יוכלו להתנסות במשחקים חינוכיים ומהנים במוזיאון המדע ואף לצפות בדינוזאורים וחיות נדירות במוזיאון הטבע והים ואולי לתפוס איזה תצלום עם כוכב במוזיאון בובות השעווה המפורסם .

לקראת הערב רצוי מאוד להגיע לכיכר פיקדילי שוקקת החיים המהווה את אחד ממרכזי הבילוי המרכזיים בעיר . תוכלו להשביע את רעבונכם באחת המסעדות והרשתות הרבות הנמצאות בכל פינה ומופיעות בכל מדריך טיול לונדון לישראלים ולהמשיך את הערב בצפייה באחד מהמופעים המרהיבים המציגים מידי ערב במתחם .

אטרקציה נוספת ששום טיול ללונדון אינו שלם בלעדיה היא כניסה לאחד ממשחקי הכדורגל המשוחקים מידי שבוע . לונדון ידועה כבירת הכדורגל וחובבי כדורגל רבים מגיעים אליה מכל העולם לחוויית צפייה מהולה בבירה ובשירה . רצוי מאוד גם לחפש בכל מדריך טיול לונדון לישראלים את רשימת הפאבים הרשמיים של כל ארגון אוהדים ולקפוץ לאחד לקבלת חוויה שלא תשכח.

בניגוד למילות השיר הידוע לונדון מחכה לכם ובגדול אז פתחו את מדריך טיול לונדון לישראליים ותתחילו לתכנן את הטיול הבא.

שייט תענוגות