יוצאים לטיול? וחושבים על Airbnb
ניתן לומר כי אחרי טיסות הלואו קוסט הדבר השני שהכי השפיע על עולם התיירות , וקירב אנשים רבים שלא יכלו להרשות זאת לעצמם בעבר חופשה הוא אתר השכרת הדירות Airbnb. הכל התחיל לפני כעשור כאשר צמד חברים ניסה להשכיר חדר בדירה שלו על מנת להקל במעט על הוצאות השכירות. הדבר התפשט וחצה יבשות וכיום באתר Airbnb רשומות מאות אלפי דירות להשכרה במעל ל-190 מדינות ברחבי העולם. כל שעלינו לעשות הוא להזמין דירה בעיר בה אנו יוצאים לנופש והיא כבר תחכה לנו מוכנה כאשר ננחת.

AirBnb

היתרונות של השכרת דירה ב- Airbnb
מעל לכל היתרונות עומד בגאון יתרון המחיר שהוא נחשב לנוח מאוד יחסית למחירים שמציעים לנו המלונות בערים המרכזיות וגם בערים הקטנות. הרבה יותר זול בצורה משמעותית לשכור דירה או חדר בבית ולהוזיל את עלויות החופשה שלנו. באותו מחיר שהיינו ישנים במלון בינוני מחוץ לעיר אנו יכולים לישון בדירה מפוארת במרכז העיר. כמובן שהדירה או החדר אותו השכרנו יהיו נקיים עם בואנו ואנו לא צריכים לדאוג לנקיון הדירה לאחר עזיבתנו.
החסרונות של השכרת דירה ב- Airbnb
אז נכון, אולי השגנו מקום לינה במחיר זול משמעותית ממחיר של מלון אבל החסרון הבולט הוא שלא יהיו לנו את כל המאפיינים של חופשה במלון בהיבט הנוחות. דבר ראשון שלא יהיה זה פקיד או פקידת קבלה שיקבלו את פנינו כאשר נגיע ויספרו לנו על האיזור, על האטרקציות ועל המסעדות המומלצות. חסרון נוסף הוא החוסר במתקני מלון כמו ספא או בריכה ואפילו בר המלון שכולנו אוהבים לשבת בו בערב לא יהיה היות ואנו לנים בדירה.
כמו כל דבר בחיים גם להזמנת דירה ב- Airbnb על פני מלון יש הרבה יתרונות וחסרונות, לכן לפני החופשה אנו צריכים לראות מה יותר חשוב לנו בהתאם לכך לקבל החלטה היכן להזמין לינה.