החלטת לנסוע לטיול או חופשה בתפוח הגדול שבניו יורק..? עכשיו יש מספר דברים חשובים שתדע בטרם תבצע את רכישת כרטיס הטיסה לאחד מיעדי התיירות הפופולאריים והיפים ביותר בעולם.
כיום אחוזים בודדים מאלו המבצעים רכישת של כרטיס טיסה או שירותי תיירות, יודעים שיש מספר טיפים שאפשר לקחת שיכולים קודם כל לעזור בהורדת המחירים ושנית כל לעזור בכל הנושא של נוחיות בטיסה, במלון וכמובן בכיס שזה אחד מהדברים החשובים ביותר בעבור כל אחד ואחת מאיתנו.
רוצים לדעת עוד על הדברים הכי חשובים שיש לפני שרוכשים כרטיס טיסה לניו יורק סיטי..? הגעת למקום הנכון!
מצאת טיסה זולה..? תמיד יש אחת שיותר זולה
כיום אנחנו הישראלים ובעיקר העצלנים שבנינו יודעים טוב מאוד שבשביל למצוא ולהשיג טיסות זולות לניו יורק, הדבר יכול להיות לפעמים מאוד אבל מאוד מסובך, ראשית כל חשוב להבין שכל טיסה אשר נמצאת אצל סוכן נסיעות אחד, בדרך כלל נמצאת גם אצל סוכן הנסיעות האחר, המחירים והעלויות של טיסות לתפוח הגדול בדרך כלל זהות אצל כל אחד ואחת המוכרים את הכרטיסים האלו, אבל…אחד מהדברים החשובים שיש לדעת שכיום ניתן לקבל על הכרטיסים האלו הנחות משמעותיות ואטרקטיביות, אף על פי שבדרך כלל זה נגזר מהעמלה של סוכן הנסיעות המוכר את הכרטיס בכל מחיר, חשוב מאוד לעשות סקר שוק בעת רכישת הכרטיס שזהו הדבר החשוב ביותר קודם כל.
טיסה ישירה עולה יותר מטיסה קונקשיין
החלטת שאתה רוצה פינוק ואיכות ולטוס בטיסה ישירה של ניו יורק כמו למשל טיסה עם חברת קונטיננטל, או למשל טיסה לניו יורק עם חברת אל על..? הגיע הזמן שתחשוב פעמיים, כי כעת אתה עומד בפני דילמה שלשלם אולי עוד 30 עד 40 אחוזים על כרטיס טיסה, אך עם תבחר לטוס לחו"ל ולניו יורק בפרט עם חברת תעופה המבצעת טיסות המשך, כגון: חברת אירסוויט, חברת רויאל ג'ורדניה, חברת בריטיש איירוויס וכדומה, סביר להניח שהמחירים שלך יהיו זולים יותר, אז קח את זה כטיפ בשביל לחסוך עוד כמה מאות דולרים שיכולים להיות בעבורך חשובים עד מאוד.
לפני שרוכשים חשוב מאוד לדעת את תנאי הכרטיס
כיום רבים לא יודעים זאת, אבל לא מעט כרטיסי טיסה הנמכרים ליעדים שונים בעולם יש להם תנאים מחמירים שלפעמים תנאי הביטול או השינוי שלהם יכולים להיות יקרים ולעלות ביוקר, לדוגמא: כיום ישנם כרטיסי טיסה לניו יורק של חברת התעופה דלתא האמריקאית שנחשבים לכרטיסים זולים עד מאוד, כאשר במקרה של ביטול או שינוי הטיסה, הלקוח צריך לשלם מאות דולרים דבר שלפעמים יוצא לא משתלם ולכן, מומלץ מאוד לבצע בדיקה של תנאי הכרטיס בטרם מחליטים לנסוע ולראות את התפוח הגדול מקרוב.