מי שמעוניין לטוס לדרום אמריקה, בוחר ברוב המקרים להגיע למדינות שהן בעיניו המרתקות ביותר. תיירים רבים מעוניינים לראות את ארגנטינה וצ'ילה לאור הנופים והייחודיים הקיימים בהן. טיול לארגנטינה וצ'ילה טיול הוא ללא ספק טיול משמעותי עם רשמים שלא יישכחו במהרה.

חבל פטגוניה

גולת הכותרת של טיול לארגנטינה וצ'ילה הוא חבל פטגוניה שבהרי האנדים המשתרע על שטח נרחב ביותר וכולל תופעות טבע הקיימות רק בו ואי אפשר לראות מחזות דומים במקומות אחרים בעולם. אגמים בגדלים עצומים המכוסים בקרחונים בוהקים, הרים גבוהים שפסגתם מושלגת, פרקים לאומיים רחבי ידיים וטבע פראי כמו יערות ירוקי עד שהעניק לחבל ארץ זה את הכינוי, ארץ האש.

לאוהבי חיות הים

לשבת על החוף ולהשקיף על כל מה שקורה בשמורת הטבע הנפלאה, כמויות עצומות של פינגווינים, אריות ים וכלבי ים כשברקע שוחים הלויתנים במים, זו חוויה עוצרת נשימה שאפשר לצפות בה בחצי האי ולדז, ממש חגיגה לעיניים.

טבע פראי

בשטחים נרחבים בארגנטינה ובצ'ילה, הזמן עמד מלכת, הנופים נותרו כשהיו, האדם לא פגע בטבע ולכן אפשר להיחשף למפלים יפהפיים כמו מפלי האיגאוסו, נהרות מפותלים כמו נהר פוטהלפו, שייט בין מערות השיש, פארקים לאומיים והרים עוצרי נשימה.

חוויה קולינרית

במהלך המסע, זוכים המטיילים בחוויות קולינריות בכל מקום שאליו הם מגיעים. הדוגמה המובהקת לכך היא העיר המיוחדת ברילוצ'ה המאגדת בתוכה מסעדות בשר רבות ומשובחות ועם זאת מפעלים ליצור שוקולד וגלידה ההופכים את העיר למקום מסקרן במיוחד שקשה לעזוב אותו.

ריו דה ז'נרו

בירת ארגנטינה היא עיר מודרנית ושוקקת חיים. המבקרים בה ייהנו משהייה במלונות ברמה גבוהה, מחיי לילה תוססים ומהיצע גסטרונומי יוצא דופן במסעדות הרבות.

העיר המשלבת ישן עם חדש, מציעה חוויה תרבותית מעשירה הכוללת מוזיאונים, מבנים אדריכליים מרתקים, מרכזי קניות מודרניים ושווקים צבעוניים.

טיול לארגנטינה וצ'ילה

הטבע על רבדיו הרבים השולט בכל מקום במדינות הללו, יוצר טיול לארגנטינה וצ'ילה שהוא אחד הטיולים המרתקים ביותר שאפשר לחוות ברחבי העולם.

מטיילים בכל גיל, משפחות וזוגות בירח דבש ייהנו משפע של חוויות ייחודיות לאורך כל הטיול, מכל גווני הקשת.