מלונות באנגליהמלונות באנגליה

אם בחרתם ליהנות בחופשה הבאה שלכם במולדת הכדורגל, באלופת הבירה ומולדת הנימוס אנגליה, תרשו לנו להחמיא לכם על הבחירה. אנגליה היא, ללא ספק, פנינה תיירותית של ממש. מדינה שיש בה הרבה מהכל. תרבות, היסטוריה, ארכיטקטורה, נופים קסומים ואנשים חביבים.

ואחרי החנופה הזולה, נחשוף את המטרה האמיתית לשמה התכנסנו – לעזור לכם לבחור מלונות באנגליה. לא ניכנס פה להמלצות, כי בסופו של דבר, זה עניין אינדבדואלי ומה שטוב בשביל האחד, לא מלהיב בשביל האחר. ובכל זאת, נשמח להעניק לכם רקע שיעזור לכם בבחירה.

המחירים באנגליה נקבעים במטבע הלירה שטרלינג. נכון למועד כתיבת שורות אלו, ליש"ט אחד שווה 5.87 ₪. דירוג מלונות באנגליה הוא כבכול העולם ונע בין כוכב אחד למלון פשוט ביותר, לרוב עם חדרים משותפים ובלי מקלחות ושירותים צמודים, ועד למלונות הפאר – 5 כוכבים.

סטנדרט המלונות במרבית אנגליה גבוה יחסית, כך שגם מרבית מלונות שלושה כוכבים, יספקו לכם חדר נחמד ביותר עם שירות טוב וארוחת בוקר. אם זאת, מלונות באנגליה של כוכב אחד או שניים עלולים להתגלות כלא ראויים.

לפני שמזמינים מלונות באנגליה חשוב לשאול לגבי מספר עניינים: ראשית, מים חמים. במדינה נטולת השמש, יש מקומות שהמים החמים במקלחת מוגבלים בשעות. כדאי לדעת על כך. שנית, ארוחת הבוקר. לרוב מדובר בארוחה שגם חך ישראלי יאהב, אם כי ישנם מלונות באנגליה שהבייקון הינו המוטיב העיקרי, שלא נאמר היחידי, בארוחה.

עניין נוסף – הקבלה. עובדים 24 שעות? בחלק נכבד מהמלונות התשובה היא לא, וזה אומר שלא תוכלו לעשות צ'ק אין ב-2 בלילה.

עונות השנה באנגליה זהות לישראל, אם כי מתונות יותר. יוני עד אוגוסט הם החודשים החמים ביותר (30 מעלות לעיתים) וגם העמוסים ביותר בתיירים. מאי עד אוקטובר, באופן כללי, אידיאלים לחופשה, אם כי גשם עלול לתפוס אתכם בכל אחד מימות השנה. בחורף הטמפרטורה צונחת לאזור האפס ושלג יורד במקומות רבים. מחירי המלונות עולים משמעותית בחודשים אלו.

והמחירים? משתנים. החל מ-100 ליש"ט בממוצע לזוג במלון שלושה כוכבים באפריל, ועד 250-300 ליש"ט ארבעה כוכבים ביוני. כמובן שגם לקירבה למרכז השפעה קריטית על המחיר. חופשה מהנה!

טיסות ללונדון