לונדון היא פשוט עיר עצומה ועוצרת נשימה ומושכת תיירת מכל קצוות העולם. בשל גודלה והאטרקטיביות הרבה, ניתן למצוא מלונות בלונדון המתאימים לכל אחד. מקטנים ובייתים ועד לארמונות וטירות פאר ענקיים ומרהיבים.

לונדון נחשבת לעיר מסחר, עסקים ובילוי עמוסה בכול ימות השנה ולכן מלונות בלונדון מלאים כמעט כל הזמן. כדאי מאוד להזמין מראש ולא לקפוץ ככה סתם. כמעט לכל מלון יש אתר ברשת שכדאי להציץ בו, הזמנה דרכו בדרך כלל גם יותר זולה והשימוש בו הוא בהחלט אופציה נוחה ורצויה.

מלונות בלונדון מציעים דילים באופן רציף ותמיד ניתן למצוא משהו במחיר מציאה. כדאי בהחלט להזמין אירוח הכולל לפחות ארוחה אחת מלאה ביום, המחיר פה בלירה סטרלינג וחבל לבזבז את הכול על אוכל ולא על קניות יותר מהנות.

מלונות בלונדון ניתן למצוא כמו פטריות כמעט בכל קרן רחוב. מכל המינים, הגדלים והסוגים. ישנם מלונות פשוטים וביתיים, 2 עד 3 כוכבים שבהחלט יתנו לך את כל מה שאתה צריך ובמחיר שלא יקרע את הכיס. מלונות אלה מושכים בעיקר צעירים והאווירה בהם לעיתים מרגישה כמו טיול שנתי חביב ונעים.

כמו בכל עיר תיירותית ניתן למצוא מלונות בלונדון גם הרבה יותר מרשימים ומפוארים. רשתות ידועות מכל העולם כגון, הילטון, הולידי אין ופרמייר פתחו כאן סניפים ענקיים ומדהימים והמחיר בהחלט בהתאם. אנשי עסקים, עשירים ואפילו מפורסמים ניתן למצוא במסדרונות החדרים. אך בהחלט שווה לנסות ולעקוב, גם מלונות אלה מפרסמים לעיתים מבצעים במחירים די סבירים.

התחבורה בכל לונדון מעולה ומצוינת, בהחלט לא חייבים להתמקם דווקא במרכז העיר, מלונות בלונדון נמצאים גם במקומות הקצת יותר מרוחקים אבל גם שם ניתן למצוא מלונות מצוינים עם גישה נוחה לכל חלק שתרצו בעיר. חפשו גישה נוחה בעיקר לרכבות וגם לשדה התעופה כדי שתוכלו להיפטר מהר מהמזוודה.

חופשה בלונדון היא חובה לכל אחד. מיטב מלונות לונדון מחכים רק לך שתיסע ותירגע מחופשה מדהימה.

 

 

 

 

דילים לחו"ל