מלונות בספרדספרד נחשבת לאחת היעדים האהובים עלינו הישראלים, אולי הרבה בגלל אופיים החם והחביב של התושבים המקומיים. מלונות בספרד תמיד מקבלים כל אחד מאיתנו בחיוך ובשמחה וששים לעזור בכל שאלה שרק עולה.

ספרד זוכה אצלנו להרבה אהדה בעיקר בזכות ברצלונה, בירת קטלוניה המדהימה. כנסיות עתיקות, פארקים ירוקים, ושלל מוזיאונים מרתקים הופכים את כל העיר לאטרקציה לתיירים. ברצלונה ידועה לכולנו הישראלים, לרוב בזכות קבוצת הכדורגל ברסה האלוהית. כאשר רבים מאיתנו משתלטים על רחובות ספרד ועל המוני מלונות בספרד עם קיום כל סופר קלאסיקו מול היריבה ריאל ממדריד.

מדריד עיר הבירה בעצמה היא יעד מאוד מבוקש, וגם בא ניתן למצוא מכל מה שרק אפשר. עיר של הרבה אירועי תרבות ואומנות סגנוניים, בתוספת כיכרות ואטרקציות נוספות רבות. עיר זאת מכילה כמה מהטובים של מלונות בספרד. עיצובים היסטוריים ופשוטים הופכים את השהייה בהם לחוויה אישית וביתית.

מלונות בספרד בערים הגדולים יכולים להיות לעיתים רועשים. הערים תוססות בשלל בילויים ומקומות עסקים וכדי להנות מהסיאסטה המקומית, הלא היא שנת הצהריים של התושבים המקומיים, עדיף להזמין חדרים כמה שיותר גבוהים. קומות עליונות יזכו אתכם בנוף מדהים ושקט ושלווה שלא מופרים.

תוכלו לצאת גם אל מחוץ לערים, ולקחת מלונות בספרד הנמצאים בכפרים המקומיים. עדיף לכם להזמין כבר מהארץ מלונות בחצי פנסיון במחירים מוזלים, ולהנות מאוכל תוצרת מקומית משביע וטעים. זכרו להזמין מראש חדר עם מזגן, ספרד בקיץ עלולה להיות סיוט לכל אחד.

במידה ואתם תרמילאים צעירים, תוכלו למצוא מלונות בספרד בין פסגות ההרים. טרקים רבים, מסלולי הליכה וטיפוס הרים. בתוספת טיולי ג'יפים בין הפיראניים המדהימים, יהפכו כל לחופשה לדיל לא רגיל. אולי הקרבה להרים תגרום למחירים לעיתים קצת יקרים, אבל עדיף קרוב כי זה יתקזז לכם עם הנסיעות והטלטולים.

מלונות בספרד בהחלט מציעים לנו דברים נהדרים, וניתן למצוא בהם הרבה דברים מהנים, בין אם מדובר בערים, בכפרים המקומיים, ההרים או האיים.