כאשר חושבים על טיול מיד חושבים על תחושת הפינוק שתחבק את הנופשים בזמן הטיול. מחפשים פינוק אמתי? רוצים לנצל את החופשה ברגיעה ושלווה, ספא בצפון יכול לענות על כל דרישותיכם.
ארץ ישראל התברכה במגוון של אזורים בארץ שניתן לטייל בהם מהצפון ועד הדרום. החל מאילת הדרומית שזכתה בים צלול ומלא באלמוגים ועד הגליל העליון שזכה בנופים הרריים, יערות ירוקים ועוד. האזור הנחשק ביותר בארץ הוא הצפון ובעיקר בזכות האטרקציות והאווירה שהוא מציע. אחד הדברים שאנשים מרבים לעשות בזמן טיול בצפון הוא ספא בצפון שהופך לחוויה ייחודית עוד יותר באזור הצפוני.
מה כל כך מיוחד בספא דווקא בצפון?
הרבה אנשים אומרים שספא, ניתן לעשות בכל מקום בארץ ואין צורך לנסוע עד הצפון כדי לקבל פינוק מסוג כזה בפועל, היהפך הוא הנכון. ספא בצפון מאפשר חוויה ייחודית שלא ניתן לקבל בשאר חלקי הארץ. צפון ארץ ישראל מאופיין בשקט, שלווה, תחושת ניתוק וכדומה.

ספא מספק תחושת נעימות בגוף והוא יכול לכלול מגוון של פעילויות החל ממסז'ים, ברכות חמות, טבילה בג'קוזי וכדומה. ספא בצפון מציע לנופשים שפע של פינוקים שיעזרו להפיג את הלחצים ולשכוח מהבעיות בבית ומהקשיים בחיי השגרה.

מכוני ספא בצפון הארץ ממוקמים בחלקים יפים שקשה להיות אדיש אליהם, מקומות עם יופי כל כך מדהים וכל כך מיוחד שפשוט קשה להשוות את המקומות האלו אל מול שאר האזורים בארץ.
חבילות ספא
ישנם המון מרכזי ספא שונים שדוגלים בחבילות ספא הכוללות מספר פעילויות ואטרקציות, כל חבילת ספא מותאמת לקהל יעד שונה, יש חבילות המתאימות יותר לנשים, יש חבילות המתאימות לאירועים כגון בת מצווה או מסיבת רווקות, יש חבילות ספא רומנטיות ואפילו היום יש חבילות המתאימות לקהל דתי.

בניגוד לחבילות הספא יש פעילויות מצומצמות יותר שלא באות כחבילה לאנשים המעוניינים בחוויה קצרה ומצומצמת יותר. מסלול זה עורך בערך כשעה בעוד שחבילות גדולות יותר של ספא עורכות לעתים כחצי יום ואפילו יותר.
אך נארגן חופשת ספא מושלמת?
אחת הדרכים הטובות ביותר לארגן את החופשה המושלמת בצפון היא פשוט לחשוב על הדברים מראש ולנסות לא לשכוח כלום. במידה ויוצאים לנפוש בתקופת הקיץ אזי חשוב לזכור להצטייד במים, בגד ים, בגדים נוחים להליכה. אם החופשה יוצאת בתקופת החורף חשוב לזכור להביא בגדים חמים, כובעים לראש, הצפון ידוע בקרירות יתרה משאר הארץ. אחד הנושאים החשובים ביותר הוא נושא הזמנת החדרים, אל תדחו את הזמנת החדרים לרגע האחרון, במיוחד לא בתקופת הקיץ והחגים, יכול להיווצר מצב שבו לא יישאר לכם מקום.