ישראלים רבים הנמצאים בכל מיני שלבים בחייהם כמו למשל לפני צבא, אחרי צבא, לפני או אחרי לימודים ואפילו ישראלים שכבר הקימו משפחה, התחתנו ויש להם ילדים בודקים על כל מיני אפשרויות עבודה במטרה לעבור לארה״ב מכל מיני סיבות. יש ישראלים שרוצים לעשות  זאת סתם ככה בשביל החוויה, ספיגת התרבות ועל הדרך גם לטייל, לעומת זאת אחרים מחפשים הזדמנויות עסקיות ורוצים ממש להתקדם, לפתח את עצמם ואת הקריירה שלהם כאשר כידוע ארה״ב ענקית ולכן יש המון אפשרויות תעסוקה. אז אילו סוגים של עבודה קיימים עבור ישראלים בארה״ב?

ובכן, יש כל מיני עבודות שאפשר לעשות וזה מאוד תלוי מה אתם מחפשים, מה המטרה שלכם וכמובן אם יש לכם ויזת עבודה. מבחינה חוקית ניתן לעבוד בארצות הברית רק עם ויזה אותה מקבלים או תוך כדי מסלול לימודים פורמלי או במצב שבו חברה מסוימת קיבלה אתכם לעבודה והיא זו שדואגת לכל האישורים בשבילכם.

ניתן לבחור בעבודה מזדמנת כמו למשל לעבוד אצל משפחות יהודיות או ישראליות בתור אופר כאשר עבודה זו מספקת תנאים מאוד טובים, שכר הוגן לפעמים גם רכב צמוד ומגורים.

אופציה נוספת המשתייכת לקטגוריית העבודות המזדמנות היא עבודה במכירות כמו למשל מכירה של מוצרי ים המלח בקניונים ובשווקים, מכירה של מוצרים ואביזרים לשיער, מכירת תמונות מדלת לדלת וכדומה. בנוסף, ניתן לעבוד בעבודות מקצועיות כמו למשל בחברות מנעולנות המסייעות בהחלפת מנעולים ודלתות לאנשים שפרצו להם הביתה או איבדו את המפתח שלהם, עבודה בחברת הובלות המסייעות לאנשים לעבור דירה או בחברת גרר הגוררת רכבים תקועים מהדרכים. יחד עם זאת, ניתן לעבוד בתחום ההייטק, הרפואה, ההדרכה, אך במשרות מהסוג הזה חייבים אישורי עבודה מסודרים כי אף חברה אמריקאית לא תעסיק אותנו בלי זה.