שוויץ היא אחת המדינות התיישוויץרותיות שלא רק מעלה תמונות אלא יותר מזה ,האנשים ידידותיים וישרים, הנסיעות קלות ואמינות ברחבי המדינה שאפשר לשכור רכב בקלי קלות ולטייל שם, האנשים נוסעים לאט ובזהירות, האוכל טוב, היסטוריה עשירה, ועוד הרבה חוויות שלא יישכחו לעולם… זוהי המדינה הנראית שונה בכל עונה מעונות השנה עם הנוף והאטרקציות שמציעה ,לכן חשוב לדעת ולהקפיד מתי אתה נוסע לשם.

המדינה ההררית הקטנה עם טבע נפלא, נוף מרהיב, והשיא של היופי והפאר המשתקף ממראה השמש הזורחת על הגבעות והמישורים. רוב הערים בשוויץ נחשבות לאתרי תיירות פופולריים של התייר הישראלי בנוסף למקומות הרריים מיוחדים כמו Jungfraujoch – בראשה של אירופה איפה שנמצאת Railway Jungfrau-לב ההרים שבהם תחנת הרכבת הגבוהה ביותר באירופה ,קנטון אלבליז , הרי ג'ורה וצ'יין המציעות אטרקציות רבות ומגוונות במיוחד בעונת הקיץ …שוויץ מדינה הזורחת בהרים, ושם כל תייר צריך לבלות את רוב זמנו, המדינה נגישה , ועם כל המראות הפנטסטיים אתה לא צריך להיות גולש מקצועי או חובבן כדי לשהות בהרים המושלגים מאחר ויש המון אטרקציות שונות המוצעות לכולם גם בקיץ וגם בחורף.

 מדינת שוויץ מוקפת יבשה, השוכנת במרכז אירופה בין גרמניה, צרפת, איטליה ואוסטריה. מדינה קטנה, אבל היא הבית של העושר, ההיסטוריה והמסורת המגוונות. היא ביתם הלאומי של 4 שפות – גרמנית, צרפתית, איטלקית, רומאנית – כל אחת באזור משלה. דוברי גרמנית הם האחוז הגדול ביותר בערך 67% , עם דוברי צרפתית באחוז של 24%, ואיטלקית על 8%. רומאנש היא שפה עתיקה עם שורשים בלשון של חיילים רומאים. הקהילה רומאנש היא הקטנה ביותר, עם כ -50,000 איש מרוכזים בחלק המזרחי של שוויץ. האנגלית מדוברת בכל רחבי הארץ, במיוחד באיזור של דוברי השפה הגרמנית, לכן לא צריך לדאוג לשפה, האנגלית מדוברת טוב והרבה בשוויץ.

לא לשכוח ששוויץ היא מדינת השלום.