מלונות בשוויץשוויץ המדינה היפה והמיוחדת בטח היא שופעת בבתי מלון יוקרתיים וייחודיים בכל האיזורים שיש בה, כמו ג'נבה, בירן, ציריך, באזל, אסקונה, ארוסה, ועוד.. בג'נבה למשל הזמנה של שירות בתי מלון מספקת מגוון רחב של אפשרויות ממלונות יוקרה לזול ביותר.

מלונות של ג'נבה מיוחדים מאד מאחר והינם לרוב לאנשי עסקים שאפשר יהיה לדחות מועדים ולבטל הגעה אפשרות כזו קיימת ברוב המלונות לצורך עסקים או תיירות. בחר תאריכי הנסיעה ומצא מלונות זמינים בז'נבה, לבדוק ביקורות אורחים, להזמין מקומות לינה אהובים עליכם בלי תשלום מראש ברוב המלונות כל המחירים ביורו כולל מסים.

ציריך היא אחת הערים הכי יקרות בכל אירופה עם מלונות יוקרתיים ביותר, העיר של נסיעות עסקיות, אירועים בינלאומיים חשובים שמתקיימים, לכן לפעמים קשה מאוד למצוא מקומות לינה ללא הזמנה מראש, אבל אפשר למצוא מקומות לינה זולים, כמו אכסניות, דירות וחדרים עם ארוחות בוקר עם רמת שירות ותמיכה בלקוחות טובה. העיר מחולקת ל 12 מחוזות (ביניהם Altstadt העיר העתיקה, מערב / Aussersih מחוז קניות, רובע העסקים של Oerlikon) שלכל אחד מהם מספר שכונות. בכל המחוזות תוכלו למצוא מלונות ובתי הארחה. העיר מחולקת ע"י נהר לימאט לשני חלקים, משני הצדדים אפשר לישון במלונות מסטנדרטים שונים של איכות ומחירים, אבל האזור על הגדה הימנית של הנהר, העיר העתיקה,המציעה אפשרויות לינה רבות ושונות, בתי מלון זולים ובתי אירוח מסורתיים יותר שמחירם סביר.

באזל עיר קטנה על נהר הריין בצפון המערבי של שוויץ, בגבול עם צרפת וגרמניה, היא מרכז תעשייתי חשוב, ועשירה במקומות של תיירות ותרבות. לבאזל יש היסטוריה ארוכה: העיר של המקור הרומי מאז ומעולם, חשיבותה האסטרטגית מעצם מיקומה מעל נהר הריין.

לאורך חופי האגם, בתוך Ascona, שוכנים מלונות ידידותיים כמו Schiff-Battello ומקומות לינה מצויינים לטיול באיי בורומין או טיול בסביבה יפה של אגם מאג'ורה ואגם אורטה, מלונות אלו רובם אלגנטיים שיש מביניהם הזולים ויש היוקרתיים ביותר מ 3 כוכבים ועד ל 5 כוכבים, כולם מציעים חדרים נוחים ונעימים שתוכלו ליהנות מנופים יפים של האגם או ההרים. אפשר לבחור ארוחת בוקר או בוקר וערב, השכרת אופניים, חניה לרכבים ומקומות קנייה במחירים סבירים.

איזור בירן הינו האיזור הכי מרתק ובעיקר אינטרלאקן המקום המקסים והקוסם שמכיל כל כך הרבה מלונות ומקומות לינה מיוחדים מהזולים ועד ליוקרתיים ביותר בכל אירופה, המקופ שופע באטרקציות שונות במיוחד בחורף שיש בו אתרי סקי בשוויץ מהמפורסמים והפופולריים ביותר לתיירים ששמה ממוקמים רוב המלונות היוקרתיים והמפוארים וישנם המלונות הקרובים לאגם ומסביב לו שחלקם זול וחלקם יוקרתי בנוסף לצימרים הפרושים באיזור והקרובים לכל האתרים התיירותיים אז עדיף לבדוק ה כדאי לכם לפי התקציב ולפי העונה שבה מתכננים אם בחורף אז בהרים ואם בקיץ עדיף שזה יהיה ליד האגם . אינטרלאקן הוא המקום האהוב על כל התיירים מכל רחבי העולם אז עדיף לבדוק מקומות לפני שיוצאים בהרבה זמן כדי שלא תדיעו למצב שלא יהיה מקומות פנויים .

בשוויץ ישנו המלון הכי מפורסם והייחודי ביותר בכל העולם שהוא מאפס כוכבים, אנשים יושנים בחדרים הפתוחים ביניהם, מקלחת ושירותים משותפים לכל האורחים, מלון שתמיד צפוף ואין בו מקומות פנויים, בית מלון זה נמצא מתחת לאדמה כמו מקלט אחד גדול שיכול להכיל 58 אנשים עם מיטות צפופות וחדרים שאין בהם חלונות, לינה רק ליום אחד והוא זול ממש.

אתרים מומלצים : השכרת רכב בחו"ל