טיול לבנגקוק Bangkok Thailand

בנגקוק עיר הבירה של תאילנד, העיר המאתגרת, מיוחדת ומרתקת. היעד התיירותית לאוהבים, למשפחות, לחברים ולהרפתקנים מכל העולם. היא מפורסמת בארמונות ובמקדשים היסטוריים שחלק מהם משמש כאוניברסיטאות והאחרים פתוחים למבקרים ותיירים. בנגקוק עשירה במקדשים הרבים והמפוזרים ברחבי העיר, אשר נחשבים לסמל של העיר.

הטיול לבנגקוק הוא אחד הטיולים הכי מעניינים שיכולים להיות, כמו כל טיול מאורגן לתאילנד, מהרגע שנוחתים ב- Suvarnabhumi נמל התעופה הבינלאומי בנגקוק אחד משדות התעופה הגדולים והעמוסים ביותר באסיה, ממוקם באזור Racha Thua, Samut Barakan במרחק של 25 ק"מ, ממרכז העיר. כדי להגיע לעיר עדיף לנסוע באחת המוניות של נמל התעופה שממתינים בכמויות להסעת תיירים ליעדים שלהם.

ברגע שמגיעים לעיר בנגקוק תוכלו לזהות שהיא מחולקת לשני חלקים באמצעות נהר גדול שחוצה אותה, היא נמצאת על גדות הנהר ביאה צ'או, תוססת מסורתית ומודרנית עם פרדוקס מעניין המשלב את הישן והעבר עם החדש המלהיב. מבנים מודרניים רבים של בטון גבוה עם זכוכית, כיפות מבנים מוזהבות שמשתקפות לכם בכל רחבי העיר, הכבישים המהירים, ובמידה ותעברו דרך רחובות העיר הפנימיים תוכלו לזהות חבלי כביסה שתלויים עליהם כל מיני בגדים לא חדשים אלא ישנים ליד קרוואנים קטנים שיכולים להכיל חדר אחד, וכשחוזרים לכבישים הראשיים והמהירים אתם תוכלו להרגיש שהייתם באיזה כפר נידח מאחת התקופות ההיסטוריות ופתאום עם מקל הקסמים אתם עברתם לתקופה של המאה 21 איפה שהעיר מעוצבת מחדש כדי לתמוך במצעד הטכנולוגיה המודרנית.

היעד הראשון שכל תייר יעדיף לבקר הוא "עיר החלומות" , "גן האהבה" ואם יש ילדים אז עדיף להיכנס לפארק השעשועים והמשחקים המיוחד של העיר, שמה תוכלו ליהנות כל המשפחה קטן ומבוגר ואם כבר רעבים תוכלו למצוא את האוכל הכי טעים ועשיר. במידה ואתם עדיין בסביבה, בשעה 18 בערב תוכלו לפנות למרינה של  "Grand Croci" המשקיפה על הנהר Chaueba כדי לסייר במשך שעתיים בתוך הנהר עם מזנון פתוח ולהתפלא ממראות הלילה הקסומים ואורות העיר.

עדיף לקום בבוקר מוקדם אם אתם רוצים לבקר בספארי של העיר, לצפות בהצגות המתקיימות ב "פארק הימי" וליהנות ממופעים של דולפינים, אריות ים, קופים וציפורים מיוחדים. מהפארק תוכלו להמשיך אל תוך הספארי הפתוחה עם רכב לצפות בבעלי חיים חופשיים שמסתובבים ועוברים ליד הרכב שבו אתם נמצאים.

למי שאוהב מביניכם מוזיאונים מיוחדים שיכולים להיות חוויה ייחדוית תוכלו למצוא מגוון של מוזיאונים בבנגקוק והחשובים מביניהם :

  •  המוזיאון הלאומי בבנגקוק – bangkok national museum
  •  dolls museum מוזיאון הבובות: מ 8 בבוקר עד 6 בערב ביום ראשון בתשלום, ושאר הימים ללא תשלום
  • Bangkok Herbarium Museum (מוזיאון הצמחים של בנגקוק)
  • Children’s Discovery Museum מוזיאון החקר לילדים
  • Rare Stone Museum מוזיאון של אבנים נדירות
  • Royal Thai Air Force Museum מוזיאון חיל האוויר המלכותי התאילנדי
  • Philatelic Museum מוזיאון הבולאים- אספני הבולים
  • Ancient City המוזיאון מכיל שכפולים של הערים העתיקות של ממלכת תאילנד
  • המוזיאון הלאומי  (National Museum)