גיל 40 הוא נקודת מפנה מאד משמעותית בחיים, בעיקר בפן הנפשי של אדם עם עצמו ועל מעשיו עד כה, אחת מהדרכים הכי טובות להתמודד, לעקל ולעבור את הימים האלו היא על ידי טיול חוויתי שיפריח מחדש את האוויר בריאות, שיזרים שוב את הדם בוורידים ויחזיר את הצבע ללחיים כי בסופו של דבר ה 40 של היום זה ה 20 של פעם, אז תשתחררו קצת.

3 טיולים מושלמים לגיל 40

• חודש בתאילנד – תאילנד היא אחד מהיעדים הכי מפנקים שקיימים בעולם, מסאג' רגליים ב 300 באט (30 ₪ לבערך), אננס מתוק וטרי בשקית ב 10 באט, חופים קסומים, פאבים, קניונים ענקיים והמון אטרקציות נוספות במעט מאד כסף, טיול 40 לתאילנד הוא אולי הטיול המועדף ביותר על הישראלים ובצדק.
• חודש את אוסטרליה בקראוון – רוצים לעבור חוויה מגניבה אבל גם כזו שתקרב אתכם בחזרה אל בן/ת הזוג שלכם, תעניק לכם קצת שקט ושלווה ותאפשר לכם לראות נופים קסומים ובעלי חיים נדירים? השכירו קראוון, תצטיידו באוכל וציוד קמפינג ותעשו חודש באוסטרליה בדרכים עם עצירות קמפינג במקומות נידחים וחוויות עם בני הזוג.
• שבועיים באיי סיישל – אם אתם פחות בקטע של לטייל ויותר בלהתפנק אבל תאילנד כבר רועשת מידי בשבילכם ובא לכם קצת אבק של כוכבים אז איי סיישל הוא מקום מושלם, בטן גב, מים כחולים וצלולים, פינוקים בלי סוף ותמונות שיגרמו לכולם לקנאות.