הודו היא אחת מהיעדים הכי חמים שישראלים אוהבים לטוס אליהם, בעיקר אלו חבר'ה צעירים שרק סיימו צבא והולכים לטייל את אורכה ורוחבה של הודו למספר חודשים בהם, נהנים, מטיילים ופורקים כל עול.

אבל הם אתם כבר בשנות ה 30 או ה 40 שלכם ואתם מתכננים לקפוץ להודו לשבועיים שלושה לכל היותר אלו היעדים שהכי כדאי לכם לבקר בהם (תלוי בעונה כמובן)

שלשת היעדים הכי מומלצים לבקר בהם בהודו

• העיר העתיקה פושקר – פושקר היא עיר ציורית בעלת משמעות רבה בדת ההינדו, במרכזה של העיר שוכן אגם הנחשב לקדוש ומקבץ אליו את כל הבאבות ואנשי הדת ההידנים. יעד זה הוא אחד הפופולארים על הישראלים, האווירה במקום מאד מיוחדת, בכל ערב כשעה משקיעה ועד שקיעה מלאה מחול תופים מלווה את השמש עד שהיא נעלמת, גסטאוהסים פרוסים בכל פינה וכיף אחד גדול. אם אתם מחפשים טיול של קצת שקט, נוף ציורי מרהיב, אווירה נינוחה ושאנטית פושקר היא המקום המושלם עבורכם.
• חוף פאלולים בגואה – שוב בחרנו ביעד הידוע בעיקר בשקט ובשלווה שבו כי חוף פאלולים הוא ההפך הגמור מגואה הרועשת והתוססת, כאן בעיקר מגיעים בשביל השקט, בבונגלוסים על שפת המים בלילה שומעים רק את הגלים.
• עיירת מנאלי – מנאלי היא עיירה הממוקמת בצפון הודו, היא שוכנת באזור מרהיב ביופיו, נוף הרים ירוק עם פסגות מושלגות ושקט שיש רק באגדות… אם בא לכם לשטוף קצת את הראש זה מקום טוב לעשות זאת.