לופט להשכרה הוא פתרון מושלם למגוון רחב של מסיבות וימי כיף, הוא יכול להתאים למסיבות גיבוש לעובדים, מסיבות רווקים, ימי הולדת, הצעות נישואין, ימי כיף לזוגות או לחברות, ארוחות משפחתיות ואפילו לחתונות. בגלל המגוון הכל כך רחב, כל לופט מציע סוג שונה של פעילויות ופינוקים שלא בהכרח נחוצים למסיבה שלך.

אנחנו כאן בשביל להסביר לך מה יש או אין בלופט ואיך לבחור את הלופט המושלם לאירוע המתוכנן, איך בעצם לחסוך את הדברים הלא נחוצים לך ואם אלו דברים שעולים לנו כסף אז אפילו יותר טוב. אחרי הכל כולנו רוצים להשקיע ולהפציץ במסיבה מטורפת, אבל כשזה יוצא מהכיס שלנו נשמח לשקול את האופציות לחיסכון ונוותר בשמחה על דברים לא נחוצים לנו.

הגודל כן קובע

נתון חשוב המשפיע על מחיר הלופט הוא הגודל, ישנם לופטים ליותר ממאה מוזמנים ולעומת זאת יש לופטים למסיבות קטנות ומצומצמות המתאימים לעד 30 אנשים. אם אתם מחפשים לופט למסיבה מצומצמת אין צורך בלופט גדול מידיי שכן גם האווירה בין המוזמנים תהיה ריחוק ובידוד לעומת הלופט קטן יותר שיתרום לאווירה מאוחדת ומשפחתית – אם אתם מתכננים מסיבה גדולה ומרובת מוזמנים, עליכם להתחשב במרחב ולהתאימו לקבוצה.

לפנק לפנק לפנק…

הלופט תפקידו ומהותו הוא לפנק אתכם. עם מגוון עצום של אטרקציות שונות ומגוונות אין ספק שבהחלט יעשה כך. לא מומלץ לחסוך בפינוקים על מנת להעצים את החגיגה כמה שרק ניתן, ניתן למצוא לופט על פי הפינוקים הנדרשים, שזה רק מוכיח את המשמעות שלהם. אם עושים יום כף זוגי, ג'קוזי וספא הם אולי מאסט, ואם עושים ערב עם החברים אולי הטלוויזיה והקריוקי יותר מתאימים. הפינוקים הם מגוונים ורבים ועדיף להתאימם לסוג האירוע אותו מחפשים.

קרוב-רחוק

אין ספק שפרמטר של מיקום הוא עיקרי וחשוב בבחירת הלוקיישן למסיבה או לאירוע המתוכנן.

יש לופטים בכל הארץ, לופטים אשר נמצאים בצפון ועד דרום ומחכים רק לכם שתבואו. הכי נוח וקל לחפש לופט באזור ממנו באים רוב המוזמנים, או באזור המרכז כמו לופטים בתל אביב, לופטים בראשון לציון ועוד… אם הם באים ממקומות מגוונים ושונים ואם רוצים ממש להשקיע והמוזמנים מסכימים, אפשר אפילו למצוא לופט הכולל לינה בעיר מרוחקת, למשל כמו אילת, ולהפוך את החגיגה לחופשת חגיגות. חשוב לציין כי לופט במרכז לא בהכרח יעלה יותר יקר מערים פחות מרכזיות, כי כמו שכבר ציינתי, לכל לופט מחיר אחר בהתאם לגודל ולפינוקים אותם הוא מציע.

עניין של זמן

עוד שיקול שחשוב לקחת במציאת הלופט המושלם הוא זמן.

בזמן הכוונה לשני תחומי זמן שונים – זמן השהייה בלופט ועל איזה יום בשבוע מדובר.

למתכננים יום כיף זוגי, עלינו לוודא שניתן להשכיר את הלופט בשעות הבוקר.

למתכננים מסיבת עובדים, סביר שנחפש לופט למספר שעות בלילה, אלא אם לא עובדים למחרת…

ולאלו המתכננים הצעת נישואין, להם מומלץ לשכור את הלופט לכל שעות היום, להתחיל ביום זוגי של כיף ופינוק ולשקול את האפשרות להזמין את החברים לערב, כך, למעשה, לשכור את הלופט מהבוקר ועד הבוקר שלמחרת, הכל תלוי בנסיבות ובהתאם לצורכי המסיבה שלך כמובן.

בקצרה

למצוא לופט זה לא עניין מסובך כל כך, ואפילו אם התקציב שלנו מוגבל. בשביל למצוא את הלופט המושלם למסיבה שלך, עקוב אחרי ארבעת הקריטריונים וזה הכל! פשוט וקל.