המדריך למטייל בתקופת הקורונה

פורסם ע"י admin On מרץ 29, 2020 ADD COMMENTS

תקופת הקורונה הביאה עמה פאניקה רבה וגל ביטולים של טיסות, חופשות ונסיעות עסקים בכל רחבי העולם, אך יש כאלו שבכל זאת ממשיכים לטוס ולטייל, יש את אלו שחייבים להמשיך בנסיעות העסקים כי כל העסק שלהם תלוי בכך ויש כאלו שצריכים להגיע למשפחה מעבר לים, אז איך בכל זאת טסים ומקטינים את הסיכויים לחלות בנגיף הקורונה?

בעמוד זה נביא בפניכם את המדריך המלא למטייל בתקופת נגיף הקורונה, איך להקטין את הסיכויים לחלות ומה צריך להיות ברשותכם כדי לעמוד במשימה.

כיצד להקטין את הסיכויים להידבקות?

אז מהנתונים הידועים עד כה נגיף הקורונה הוא מדבק מאד, אחת הסיבות לכך היא שאם אדם אשר היה נשא של המחלה ניגב את האף, השתעל או סתם נגע בפה ואחר כך בידית דלת, במעקה או כל משטח אחר שבו גם אחרים יגעו בהמשך סביר מאד להניח כי תהיה הדבקה כיוון והנגיף חי זמן ממושך יחסית אל מחוץ לגוף.

מתוך ידע זה נקפיד על הדברים הבאים כדי להקטין את הסיכוי להידבקות:

• מסכה על הפנים כל הזמן – מסכה על הפנים תסייע לנו להקטין את סיכויי ההדבקה בגלל שתי סיטואציות שונות, האחת היא תמנע מרסיסי רוק (התעטשות של מישהו לידנו או שיעול) לחדור אלינו ושנית היא תמנע מאיתנו לגעת בפה ובאף עם ידיים שנגעו במשטחים נגועים.
• הימנעות מלגעת בפנים עם הידיים – גם אם המסכה עליכם הימנעו מלגעת עם הידיים בפנים בכל מצב, זוהי אחת הסיבות העיקריות להדבקה.
• לשטוף ידיים או להשתמש בחומרים מחטאים בתדירות גבוה מאד – הסתובבו עם חומר מחטא כלשהו אתכם בתיק, הקפידו לחטא את הידיים עם סבון או עם חומר החיטוי שלכם בתדירות גבוה מאד, זה בוודאות יקטין את הסיכויים לחלות.
• חבילת כפפות גומי וכל הזמן להחליף כפפות – הסתובבו על חבילת כפפות גומי בתיק והקפידו להחליף כפפות בתדירות גבוה.
• להשתדל לא ללחוץ ידיים, לחבק או לנשק אחרים – הימנעו ממגע עם אנשים אחרים במהלך הטיול שלכם, כל לחיצת יד, חיבוק או נשיקה עלולים להגביר את הסיכון שלכם לחלות בקורונה.
• לבוא במגע ידני עם כמה שפחות משטחים – השתדלו לבוא עם כמה פחות משטחים שאתם יודעים בוודאות שאחרים נוגעים בהם כגון, מעקים במקומות ציבוריים, מגש האוכל במטוס, ידיות של דלתות (פתחו אותם עם כפפת גומי והשליכו אותה מיד אחרי וחטאו את הידיים בכל זאת אחרי) ועוד משטחים.

עוד אתרים מרחבי הרשת:
עופר איתן – לינקדין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

-->