משבר התיירות הפרץ בעקבות נגיף הקורונה יסתיים לבטח כאשר המחלה תיבלם והעולם יהיה מוכן וערוך יותר לטיפול ומניעה שלה, כדי שזה יקרה צריך שיהיה טיפול יעיל יותר בקורונה (כרגע יש טיפולים ניסויים אב לאף טיפול יעיל אחד שבו נוקטים בוודאות), צריך שיהיה חיסון מונע ותיראה ירידה משמעותית בתהליך ההתפשטות של הנגיף.

בכתבה זו נסביר מהו הצפי לסיום משבר התיירות בעקבות נגיף הקורונה, מה צריך לקרות כדי שזה יקרה והאם זה קרוב.

הצפי לסיום משבר התיירות

אז נכון לעכשיו קשה מאד לתת הערכות לגבי הצפי שבו מחלת הקורונה תעצור את התפשטותה ובעקבות כך משבר התיירות הנוכחי יחלוף, אבל בהחלט אפשר לנתח מהם המרכיבים שיובילו לכך.

• הציפייה כי הקיץ ישכיח מעט את המחלה – גורמי בריאות בארץ ובעולם מקווים כי בואו של הקיץ והחום יגרמו למחלה להאט את קצב התפשטותה ובכך גם לסייע למאמצי הבידוד והשתלטות של ממשלות העולם, אך נכון לעכשיו אלו הערכות בלבד על סמך היכרות עם מחלת השפעת ואין עוד הוכחות כי וירוס הקורונה ינהג בדומה, לכן נאלץ לחכות ולראות זאת בעוד מספר חודשים.
• החיסון שעליו עובדות מספר חברות ברחבי העולם – כבר ישנן מספר חברות כולל כאן בישראל שעובדות על חיסון למחלת הקורונה, נכון לעכשיו זה עוד לא בשלב ביצועי וגם אחרי שזה יהיה מוכח ייקח עוד קצת זמן לחקור את השפעות החיסון על בני אדם ואז משך תקופת הייצור ההמוני, בקיצור… בשורות טובות בחודשים הקרובים אל תצפו לשמוע בתחום זה.
• הטיפול שניתן לאחר ההידבקות – ישנן מספר תרופות וטיפולים ניסיוניים שניתנים ממש בימים אלו לחלק מהחולים ברחבי העולם, כרגע זה רק בשלב ניסיוני אבל אם זה יצליח וימצא טיפול ראוי למחלה הרי שיהיה קל יותר לעצור את אחוז התמותה, להרגיע את העולם ולחזק מעט את ענף התיירות בחזרה.

 

עוד אתרים מרחבי הרשת:
עופר איתן – על מערכות פרסום דיגיטליות מתקדמות ומנוע חיפוש פנימי חכם לאתרי אינטרנט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

-->